VIDEOKAMERY.cz | Recenze Canon HF R806

Kamenný specialista prodeje videokamer a příslušenství

Minská 37, Brno 616 00
Tel.: 541 218 591 a 601 331 994 
E-mail: info@videokamery.cz
Po - Pá: 10:00-17:00

Úvod › Recenze Canon HF R806

Recenze Canon HF R806

Recenze - Black or White under Seven: Canon HF R806!

Videokamera Canon R806: černá a bíláZákladní neboli nejlevnější řady spotřebních sortimentů bývají pod drobnohledem často nejvíc ze všech stupňů výbavy, funkčností i ceny. Ale zatímco existují kategorie použitelné uživatelem téměř beze zbytku stejně jako vyšší a nejvyšší třídy, v mnohých komoditách tomu tak není, byť se závislostí na „značce“. Autor textu tím chce mj. naznačit, že zatímco například na nejlevnějším "celoodpruženém" bicyklu se člověk trápí od prvního šlápnutí a už 5 kilometrů jej odradí od dalších zkoušení, nejlevnější druhy nábytku se často brzy rozpadnou a nejlevnější tiskárna není držák, pro celé spotřební sortimenty to tak není. Nejdostupnější automobil dojede v pohodě kamkoli po celé Evropě, nejzákladnější lednice vychladí všechno, jak to od ní chceme; a nejlevnější pračkou se vypere vše, co a jak očekáváme. A stejně je tomu tak (díky Bohu Smějící se) u vyspělé elektroniky: tedy, že i VIDEOKAMERA s nejnižší cenovkou natočí rukou poučeného laika PERFEKTNÍ AMATÉRSKÉ VIDEO; a nejníže řazený značkový fotoaparát nafotí perfektní snímky. Možná jsem nemusel nosit tolik pomyslného dříví do lesa (tj. být až tak polopatistický), ale chtělo se mi vyzdvihnout náš oblíbený obchodní obor a jeho výjimečnost. Upozorňuji, že jiným kategoriím kameramanů, než ryzím amatérům (začátečníkům) NENÍ dnešní recenze určena - a jdu k tématu: co to je letošní Low-End firmy Canon…

Videokamery Canon HF R

Videokamera Canon LEGRIA HF R806 je kompaktní miniatura v elegantním černé nebo „sněhově bílé“. Rozměry shodně s loňským základem 53 x 58 x 116 mm (Š x V x H) a hmotnost 235 gramů. Objektiv s plným označením Canon HD VIDEO LENS má 32násobný optický, dále 57násobný „výkonný“ ZOOM a nadto šílené číslo 1140násobku digitálního zvětšení. Ohniskový rozsah na dnešní dobu nevalných 32,5-1853 mm, ale ještě slabších 38,5-1232 mm při vypnutém výkonném zoomu (oboje jako ekvivalent vůči 35 mm filmu), což ani v rámci dané (levné) kategorie není nic moc. Porovnáme-li si ale například konkurentky vyšších řad fajnšmekrů Canon-Panasonic-Sony, museli bychom se doslova vyděsit z rozsahů ohnisek takové VXF990: 37-752 mm, ALE za 3,5 násobek pořizovací ceny. Jinými slovy: nijak obdivné nejširší „šíro“ amatérovi většinou vyhoví a objektiv z takových rozsahů zase vidí o kus dál. Snímač za sestavou skel objektivu má označení Full HD CMOS, úhlopříčně jde o „typ 1/4,85“ a celkem se na něm nachází 3,28MPx, z toho 2,07MPx je efektivních pro film i foto. Formáty záznamu jsou volitelně MP4 a AVCHD, datové toky a velikosti videí zmíním níže. Optický stabilizátor se jmenuje „Inteligentní IS s pokročilým dynamickým režimem“. Výklopný dotykový LCD má 3“ (7,5cm) a 230.000 bodů…

Canon Legria HF R806

Designovou čistotu jednoduchého těla videokamery naruší HODNĚ výrazně nasazení akumulátoru. Canon opět jako loni nešetřil a dodává zákazníkovi velký kvádřík BP-727 s deklarací maximální výdrže 3:15 hodiny práce, což je pro srovnání a rozhodování mezi základy spotřebního tria VELMI dobrá pobídka. Manuálně ovládaná krytka v objektivu je výbornou fičurou (nepatentovaný výraz kolegy Neffa Nevinný), protože nikde nic neplandá a hlavně nedá se ztratit. Závit na objektivu má Ø 43 mm shodně s loňskou předchůdkyní (měla jej i Sony CX450, zde Ø 37 mm), ale zklamáním bylo nemožné dokoupení širokoúhlé předsádky WA-H43. Ověřili jsme si, že bohužel i u letošního tria HF R806/86/88 je situace shodná, ale závit lze samozřejmě použít i pro jiné optické doplňky (UV/SKY- anebo třeba šedý filtr), byť s příkladem jiného typu předsádky by to bylo asi o neakceptovatelné pořizovací ceně. Malé tělíčko se drží úplně stejně, jako konkurenční mašinky - a shodně s nimi má i titěrné stranově posuvné ovládání transfokátoru neboli zoomu, se samozřejmou proporcionalitou průběhu posuvníku: čím víc vykloním do strany, tím rychleji najíždím na detail nebo odjíždím na panorama. Je tu tlačítko video-spouště u pravého palce, spodní západka k uvolnění akumulátoru a tím jsou vyčerpány všechny čudlíky na těle prcka s nevyklopeným displejem (posuvník krytky objektivu byl tím prvním)…

Canon Legria HF R806

Odklápím displej. Kamerka se spouští, pokud mám nasazený (nabitý) akumulátor. Píšu to zde jen proto, že kvůli recenznímu popisu jsem si baterii nechával často vyjmutou, abych nemusel stále prcka vypínat. Je tu tedy první tlačítko shora ON/OFF a pod ním ještě druhé k přepínání režimů nahrávání/prohlížení. Toť vše, více čudlíků tady už holt není - jednoduše moderní amatérská kamerka ve stylu svého zařazení. Na těle je už jen SD-slot na paměťové karty s odklápěním „do vinglu“ a pak tři z celkových čtyř zdířek (čtvrtou je napájení/nabíjení): zleva je to AV/OUT/Ω (symbol OHM-u představuje sluchátka), mini-HDMI a mini-USB. HOTOVO, mimo ovládání plochou dotykového LCD už tu není VŮBEC NIC. Hračička má ale vše vynahrazeno bohatými nabídkami v čipsetu kamery, jehož vizuální ztvárnění jsou ukryta právě v rozsáhlých možnostech jednotlivých položek. Plně zapnutá mašinka má tedy na displeji několik indikací, které informují o stavech a funkcích. Pojmem stavy mám na mysli třeba kapacitu akumulátoru (na začátku práce ukazuje přes 180 minut) a dotknutím šipky vyjede kapacita SD-karty i navolený mód záznamu, k němuž se údaj váže. Pod horní hranou displeje je ještě symbol nečinné připravenosti čili pohotovosti (čtvereček) nebo nahrávání (červené kolečko), doplněné kousek vlevo o počítadlo nahrávaného času při záznamu. Pusťme se teď kapku hlouběji do nabídek sympatické kamerky…

Canon Legria HF R806

Jak je u firmy Canon zvykem, existuje tu jakýsi dvou- až tří- stupňový systém nabídek k ovládání. První je o volbě ikony na plošce displeje: levý horní obdélníček má funkci „otočného voliče“ na kompaktech producenta: Tj. Dítě s časo-sledem následných přehrávání, Auto (nevysvětluji), Priorita jasů, Kino, SCN čili Scéna a P neboli Programy AE (závěrku a clonu ovládá automat; ostření, jas a další uživatel). Symbolem domečku přejde zvídavý nadšenec (kolik asi bude těch, jimž nestačí plný automat?) do čtveřice ikon (zprava) Hlavní funkce, Režim filmování (svítí tu AUTO jako Brno a jsme zpět v „otočném voliči“ Usmívající se), dále Nastavení záznamu (Formát filmu a Kvalita videa) a „Další nastavení“. Konečně jsme přešli do záložkové - stránkové nabídky, jak to známe z důležitých nastavení od výrobků této značky! Trojice položek v horní liště představuje tři skupiny voleb (nikoli politických, jen nastavení, ANO…): Samospoušť, Rychlost zoomu, Asistent kompozice atd., prostřední skupina řídí displej a HDMI a poslední Jazyk, volby zdířek (kde to lze), nastavení časových údajů, dostupnou paměť a také třeba formátování karty čili inicializaci dle překladatelů Canon. Ven z nabídek uživatel buď vystupuje křížkem anebo se vrací šipkou podoby značky „zákaz otáčení“. HEZKY… Překvapený

Canon Legria HF R806

Možností FAKT HODNĚ, až se domnívám, že cílová skupina uživatelů jich využije asi minimum, ale je to tu a dá se na tom postavit gloriola levného prcka s obřími možnostmi. Plnění paměťové karty je logicky závislé na zvolené kompresi čili kvalitě videa. A protože si povídám hlavně s laiky a začátečníky, uveďme je do základů téhle „vědy“. Videokamera Canon LEGRIA HF R806 má dva hlavní „proudy“ voleb: prvním je formát čili kompresní nastavení: zde jsou možnosti AVCHD nebo MP4. Výrobce tu pěkně česky píše, že AVCHD filmy jsou vhodné pro přehrávání na HDTV s dovětkem „Kompatibilní s režimem Dítě“. U druhé možnosti MP4 pak uvádí, že „Filmy MP4 jsou vhodné pro přehrávání na web z počítače nebo smartphonu“. Dobře, zmíním dále, jak se to chová coby datový objem, teď k nastavení KVALITY: je tu 50P (tady s připomínkami displeje), MXP (prý Záznam v kvalitě vyšší, než standardní - Šalamoun hadr Smějící se), FXP (říkají Standard Full HD) a LP s doporučením pro dlouhé nahrávky. Vedle ikonky „i“ je vždy po kliknutí na patřičnou možnost vypsán zbývající čas záznamu. Nebudu psát konkrétní čísla, jež by byla jiná, pokud bych právě zkoušenou 64GB-kartu formátoval, ale naznačím, že použitím nejvyššího módu jsme asi na 100 bodech pomyslného obsazení karty, MXP pak asi za 120 bodů, u FXP přibližně necelých 200 bodů a LP zhruba 500 bodů. Komu to není jasné, ať vymění za procenta a začne tušit. Jinými slovy: u nejnižšího módu kvality se vtlačí na kartu až pětinásobek záznamu proti nejvyššímu. Podotýkám, že pro MP4 jsou o kapku jiná čísla, ale rámcově nepříliš rozdílné. A uzavřu tím, že na 64GB-kartu se vejde v plné kvalitě AVCHD (ta MXP) necelých ŠEST hodin záznamu, v nejvyšší 50P asi o hodinu méně a v MP4/35Mbps už jen 4 hodiny…

Canon Legria HF R806

ERGONOMIE POVEDENÁ nebo spíše prostě shodná s konkurencí z dané kategorie. Zápěstní řemen s „levnějším“ charakterem (proti třídě fajnšmekrů) je úzký, ale vyhoví. Posuvný prvek otevírání krytky objektivu bych si uměl představit na levé straně, ale budiž. Jedna vymoženost k pochvale je tu: pokud si uživatel vypne funkci s názvem „Zapnutí pomocí panelu LCD“, kamerka nahrává plynule dále i po zaklopení displeje! Je nabíledni, že spotřebič s největší konzumací z akumulátoru tak musí svou nečinností OBROVSKY USPOŘIT ENERGII! Samozřejmě je tohle použití možné pouze při jistém vedení kameramanem nebo například na stativu, kdy zabírá v neměnném úhlu jakoukoli slavnost třebas typu svatba. Polemikou o zařazení této kamerky na natáčení tak důležité příležitosti, jakou svatba bývá, nebudu kazit amatérský účel dnešního povídání a pokračuji. V rámci rad, které jsem druhdy zveřejnil coby volný přepis jedné z kapitol své knihy, nabádám amatéry všech zemí: DRŽTE TO POŘÁDNĚ, klidně oběma rukama a zajistěte CO NEJVĚTŠÍ STABILITU pro výsledné záznamy! Za sebe doporučuji obemknout levou rukou s otevřeným úchopem okolo LCD-panelu. Nechám-li navíc na horním rámečku displeje prostředníček, pak mi krásně prakticky funguje ukazováček pro ovládání potřebných plošek (ikonek) na obrazovce: jen s drobnými přesuny „obvodových stabilizačních prstů“ na rámečku vlevo-vpravo…

Canon Legria HF R806

Zbývá zmínit i pár funkcí, které sice už měly předchůdkyně, ale já se dnes rozhodl, že téma vyčerpám a nebudu čtenáře nikam moc odkazovat. Stiskem pravé dolní ikony s podobou mini-kamery je vyvoláno zobrazení šesti plošek různých zajímavých funkcí. Je tu Videomomentka, již se v jiné nabídce přiřazuje délka (2 - 4 - 8 vteřin), AUDIO k nastavení programu zvukové stopy (Standard, Hudba, Projev, Les a ptáci a Potlačení šumu), mód Pomalý/rychlý pohyb (zmíním dále) a funkce Před-natočit (ON-OFF). Plošky jsou tu sice ještě dvě, ale Dekorace a Zeslabovače, jež opět zmíním níže, NELZE použít v žádném AVCHD-módu a nejvyšší MP4-kvalitě 35Mbps. Dekorace čili jakési digitální efekty doporučuji používat pouze při machrování výbavou (v PC lze doplnit, ale už nikoli odejmout) a ta ploška Zeslabovače mě svým tlumočeným významem vtipně vykolejila: jde totiž o standardní stmívání a stírání, s volbou černé nebo bílé barvy. Tedy staré dobré začátky nebo ukončování klipů efektnějšími styly, než ostrými střihy. Ani tady bych nedoporučoval plýtvat touto vymožeností, protože opět platí trvalost této nádhery. Zkusil jsem rozevřením opony z černé zahájit klip a v průběhu jeho záznamu vypnout tohle stírání neboli oponu. A co byste řekli, natočili mu ho? Ano, funkci LZE vypnout, ukončit klip následně do ostrého střihu a pak i pokračovat podle volby dále, ale ekvilibristika úkonu je pro stabilitu videa rizikem…

Canon R806

VIDEOZÁZNAM KVALITKA. Nevyzdvihuji OSMSETŠESTKU nad konkurentky - jednak je zatím nemohu posoudit a druhak nečekáme žádné dramatické rozdíly, stejně jako loni. Před začátkem natáčení mám zvoleny parametry formátu a kvality neboli kompresního stupně čili datového toku (jak kdo chce). Ikonka vlevo nahoře ještě nabízí možnosti (sledování vývoje) Dítěte, Automatu, Priority jasů, Kina atd. podle popisu výše. Zde bych upřesnil výše nerozebíraný pojem Kino, kde jsou opět efekty, jejichž doporučení je na zvážení (5 stylů) a Bodové světlo, což je naopak DOPORUČITELNÉ pro každou scénu s tímto typem nasvícení (divadelní pódium a podobně). Jak se mód AUTO indikuje, je dáno blízkostí kamery vůči objektu; a kdybych jako vlastník provozoval tuhle miniaturu, zvyknu si na vše. Jinak OSTŘENÍ BRYSKNÍ, přechody mezi světelně silnějšími a slabšími záběry - řízení clony neboli jasu záznamu - automatika ZVLÁDÁ VŠE NA JEDNIČKU, švenkování s přeostřením makro-nekonečno i obráceně zcela přesvědčivé, až jsem byl VELMI příjemně překvapen, že za ty prašule až tak DOBRÉ strojek, sokoli… Úžasný

Canon Legria HF R806: pořizovací sada

Pomalý/rychlý pohyb a Před-natočení. Koukal jsem do loňského popisu předchozího modelu a zmínkou o funkci zpomaleného (dvojnásobně) a zrychleného pohybu (2x, 4x, 10x, 20x, 60x, 120x a 1200x) jsem tyto funkce kapku odbyl, napravme to. A začněme (ne)logicky oním „pojistným točením“ situací, ještě než se tušilo, že bychom je mohli potřebovat: Pomiňme tu HRŮZU, kdy si právě před důležitým záběrem natočíme místo výjezdu historické lokomotivy z tunelu vlastní polobotky. Je tu k dispozici exkluzivní funkce nepropásnutí důležitých okamžiků, ale pouze s délkou trvání 3 vteřiny před vlastním mířením na zamýšlený objekt, které je cílené. Pamatuji už několik požadavků na delší Před-natočení, ale s tímhle prostě nehneme. Zpomalený pohyb s dvojnásobně zpomalenou hybností - nebo spíše polovičně pohyblivý - je efektní, ale zde se domnívám, že spíše onen zrychlený sled bude v mnoha oborech (sport, technické jevy atd.) výrazně žádanějším. Oba módy nestandardní rychlosti záznamu jsou tu v možnosti Vypnout-Celá scéna-Flexibilní, přičemž nikoli ve všech stupních nastavené kvality to lze využít, ale to už by bylo o pitvě podrobnější oproti českému návodu. Tady zmíním, že položka Flexibilní nechá při záznamu uživatele přepínat mezi módy zrychlení/normál/zpomalení („pouze“ 2x rychlý, normál, 1/2 pomalý) - a výsledek pak může být o FAKT DOBŘE ztřeštěných klipech. Nakonec; snad se dobereme názornosti ukázkami…

Za VIDEOKAMERY CZ Petr Jelínek, při rekonstrukci prodejny za pochodu je tu patřičná fotodokumentace....Smějící se

 

Vydáno dne 10. 3. 2017 (18 924 přečtení, naposledy 20. 5. 2022, 02:44), autor: VideokameryCZ

Digikamery.cz

Poslat e-mailem | vytisknout | zpět www.digikamery.cz

  • Recenze CANON
  • Recenze JVC
  • Recenze PANASONIC
  • Recenze SONY
  • Recenze Sport+Car
  • Recenze XY+DJI

Jarní AKCE JAKO BRNO naší firmy VIDEOKAMERY CZ...

  • Novinky
  • Pokecy / akce
  • Archiv

RSS kanál

  • Poslední komentáře
  • Vaše poslední komentáře
  • Poslední vlákna
  • Poslední komentáře vláken
  • Zobrazení vláken

Poslední komentáře

Re: WorkShop19 - Fryšava
VideokameryCZ | 18.05.2022 - 12:36
Re: Pinnacle nevidí kameru
VideokameryCZ | 06.05.2022 - 00:24
Re: Pinnacle nevidí kameru
Jenyk | 01.05.2022 - 22:44
Re: Pinnacle nevidí kameru
yaris.k@quick.cz | 28.04.2022 - 12:22
Re: Pinnacle nevidí kameru
yaris.k@quick.cz | 16.04.2022 - 16:13
Re: Pinnacle nevidí kameru
VideokameryCZ | 12.04.2022 - 22:23
Re: Pinnacle nevidí kameru
tomas_1 | 11.04.2022 - 16:07
Re: Pinnacle nevidí kameru
yaris.k@quick.cz | 06.04.2022 - 12:51
Re: Pinnacle nevidí kameru
VideokameryCZ | 05.04.2022 - 22:24
Re: DaVinci Resolve 17
appalacio | 08.01.2022 - 10:44

Nejčtenější články za 6 měsíců

BLESKOVKA - HOT NEWS?

Zobrazeno 6240 x,
naposledy 20. 5. 2022, 02:03

Vánoce? Čas ŠÍLÍ tryskem

Zobrazeno 5962 x,
naposledy 20. 5. 2022, 00:10

ZOOM: Canon PS-SX70 HS

Zobrazeno 5427 x,
naposledy 20. 5. 2022, 02:34

Přejme NEJLEPŠÍ rok 2022!

Zobrazeno 4415 x,
naposledy 20. 5. 2022, 00:10

Canon PICK: Domácí bavič

Zobrazeno 3247 x,
naposledy 20. 5. 2022, 00:27

Přihlásit se
  • Úvod
  • Kontakt
  • Bazar
  • Půjčovna
  • Servis
  • Archivace
  • Diskuse
  • E-shop

Vyhledávání

AKCE jako Brno v roce 202...

BEZKONKURENČNÍ NABÍDKA s českým Sony je tady! Výjimečně dáme čtenáři špetku (naší) historie. Firma VIDEOKAMERY CZ objevuje svůj první Obchod v roce 1993. Tehdy byly analogové pásky Video8/Hi8 i půlpalcové konkurence VHS-

Číst dál

ZOOM: Canon PS-SX70 HS

Opět silná vrstva tenkého ledu. Jsa asi poučeným laikem na „své“ VIDEOKAMERY, popíšu kompaktní FOTO-KAMERU s nadpřirozenými parametry. U řazení druhu mám všechny litery velké, což osvětlím recenzí. Mašinka je fakt KRÁSNÁ!

Číst dál

Babí léto: NOVÝ Canon XF6...

PROFESIONÁLNÍ Videokameru Canon XF605 zapůjčil čs. Canon k představení čtenářům. MASIVNÍ STROJ, který má mimo jiných fičur deklarováno ohromující maximum datového toku až 410Mbps ve formátu XF-AVC! Mrkněme na obrří brunetu v našem foto-castingu...

Číst dál

DJI Forever: prcek DJI TE...

Nejznačkovější DRONÍ Čína je tu zase! Pomyslný šuplík „Moudra v peru“ přináší NOVINKY Par excelence. Autor „poudačky“ coby vnímavý praktik se po pár měsících seznamování a sdílení poznatků à la Dron stal vcelku zkušeným poučeným laikem.

Číst dál

Panasonic HC-X1 po 4letec...

Videokamera Panasonic HC-X1 tu byla prvně popsána už v roce 2017. Žádný obchodní trhák z ní nebyl a ani nebude, přestože je VÝJIMEČNÁ hned v několika ohledech; nebo spíše PROTOŽE. Předně jde o dosti drahou i jedinou malo

Číst dál

Mikrofony BOYA: GenuineFa...

Dnes se podělíme se čtenáři o zajímavou značku audiotechniky BOYA, od níž zaujaly hlavně externí mikrofony; a ať se „obecenstvo“ nenudí, přidáme pár překvapení, konkrétně dva Audio-Video klipy coby malé srovnání mikrofonů…

Číst dál

Recenze Panasonic 1500-20...

Přesně si vybavuji první zkoušení X2000. Než jsem nafotil STROJ a namontoval ručku, zkoušel jsem vše, nač stačily znalosti fanouška oboru coby poučeného laika, který ty své Videokamery FAKT rád. Po čtvrthodině jsem se přistihl, že... 

Číst dál

DRON DJI Mavic Air 2: 1.d...

LEVEL Number TWO! Mavic Air 2 jako následovník kolegy bez čísla, ale se ZŘETELNÝM určením vzdušného plavidla, pokračuje MOCNÝM tempem. Pokroky DVOJKY oproti „Číslu BEZ čísla“ jsou doslova revoluční...

Číst dál

Sony FDR-AX53 po 5 letech

VIDEOKAMERY coby Královny Spotřební Elektroniky jsou navzdory Multi-Medi-Viru v kurzu. A univerzální „chytřítka“ (technické oko tak MULTI-techniku v čele s mobily vidí) je nenahradí ani zbla....

Číst dál

DRON DJI Mini 2: 1. epizo...

REVOLUCE v práci s Videokamerou? ROZVRAT dlouhá léta zavedených postupů? Expresivní NOVÁTORSTVÍ? Nebo MODERNÍ MODERNĚJŠÍ NEJMODERNĚJŠÍ metody natáčení Videozáznamů v terénu?! Každý si asi z fenoménu DRON vezme svoje, a

Číst dál

DJI OSMO Pocket 2: NEWS.....

Je tu nový DJI OSMO Pocket 2! Asijští tvůrci vyslyšeli asi mnohá přání (nepočetných) recenzentů a MNOHA uživatelů! Je i dost možné, že před vývojem a výrobou četli kluci z Číny připomínky i stesky ze všech koutků světa...

Číst dál

Recenze Canon XA40 od nás...

Videokamera Canon XA40 je PROFESIONÁLNÍ STROJ velmi sebejistého výkonu všech nuancí automatu i bohatých manuálů. Recenze chce doporučit krásnou a výkonnou brunetu všem, kdo ví, nač je RUČKA a netouží utratit pověstný ranec.

Číst dál

Vlogovací Kamera Sony ZV-...

Hned několik historických POPRVÉ přináší novinka, které tu dnes uděláme poctivý Foto-Casting. Stalo se tak u nás zvykem představit STROJ, který konečně dorazil a jehož recenze byla v pomyslné frontě čekajících mašinek.

Číst dál

Canon HF G50 + HF G60

Canon letos přinesl na trh VIDEOKAMER v kategorii „Klasika“ PĚTICI novinek. Smysl oné Klasiky chápu coby fanda oboru jako „hendy“: tedy s držením těla zápěstním řemínkem, ale asi především přístroje s výbavou VIDEOKAMERY. Tedy transfokátorem...

Číst dál

AKCE jako Brno v roce 202...
ZOOM: Canon PS-SX70 HS
Babí léto: NOVÝ Canon XF6...
DJI Forever: prcek DJI TE...
Panasonic HC-X1 po 4letec...
Mikrofony BOYA: GenuineFa...
Recenze Panasonic 1500-20...
DRON DJI Mavic Air 2: 1.d...
Sony FDR-AX53 po 5 letech
DRON DJI Mini 2: 1. epizo...
DJI OSMO Pocket 2: NEWS.....
Recenze Canon XA40 od nás...
Vlogovací Kamera Sony ZV-...
Canon HF G50 + HF G60
VIDEOKAMERY.cz
na Facebooku

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

  • úvod
  • kontakt
  • půjčovna
  • servis
  • login

Copyright © 2017, Videokamery.cz

--- === ---

TOPlist
Vytisknout